top of page
  • Yazarın fotoğrafıDil, Konuşma ve Ses Bozuklukları Uzmanı Ertuğrul

Ücretsiz Dil Konuşma Terapisi Destek Eğitimi Hizmeti Almanız İçin Gerekenler

Güncelleme tarihi: 21 Şub 2023

"Türkiye'de Tek, sadece Dil ve Konuşma Bozuklukları alanında, uzmanlaşmış kadrosu ile multi-disipliner destek eğitim hizmetleri veriyoruz. Raporlu bireylere vermiş olduğumuz Dil ve Konuşma Terapilerimiz tamamen ücretsizdir. "


Sağlık Kurulu Raporu-ÇÖZGER

Tam Teşekküllü Devlet Hastanelerinin herhangi birinden Heyet Raporu, Sağlık Kurulu Raporu veya ÇÖZGER raporu çıkarmanız gerekmektedir. Bu raporu çıkarabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartına sahip olmanız gerekmektedir. Özel Hastanelerden çıkaracağınız sağlık raporları Rehberlik ve Araştırma Merkezleri tarafından kabul edilmemektedir.


Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Raporu

Sağlık Kurulu Raporunuzu aldıktan sonra ikametgahınızın bulunduğu İlçede hizmet veren ve Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Rehberlik ve Araştırma Merkezinden Eğitim Raporu çıkarmanız gerekmektedir. Çıkaracağınız bu rapor,

  • Bireyin Girebileceği Destek Eğitim Programları,

  • Eğitsel Değerlendirme ve Tanı,

  • Önerilen Eğitim Hizmeti ve Karar bilgilerini içermektedir.


Merkezimizden Ön Görüşme randevusu almak

Merkezimiz ön görüşme randevu sistemiyle hizmet vermektedir ve ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Bir telefon kadar uzağınızdayız!
Dil, Konuşma ve Ses terapisi seanslarına başlamak

Ön Görüşme Randevusundan sonra size önerilen terapi programlarına katılarak dil, konuşma ve ses bozukluklarından kurtulacaksınız.


 
3.227 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page