top of page

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı DilKonMer ailesi olarak, dil, konuşma ve ses bozukluğu yaşayan bireylerimizi Bahçelievler, İstanbul bölgesindeki en deneyimli ve özverili uzmanlar, bol materyalli ve klimalı bireysel sınıflarda, sadece Dil, Konuşma ve Ses Bozukluklarına yönelik Danışmanlık, Eğitim ve Terapi hizmetlerini sağlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığından aldığımız izinlerle kapılarımızı 2013 yılından beri, daima güvenli, etkili ve doğru bir ortamda kaliteli eğitim/terapi hizmetleri sunmak için açtık. Bu çabalarımız sonucunda da İstanbul Avrupa bölgesindeki en iyi Dil Konuşma Terapisi Merkezi olarak tanınmaya başladık.

Diğer engel grupları olmadan sadece Dil, Konuşma ve Ses Bozukluklarıyla ilgi alan hizmeti veriyoruz. Biliyoruz ki Konuşma Güçlüğü bir engel değil, çözümü olan, doğru müdahale ile kolayca üstesinden gelinebilen basit bir sorundur.  Fakat bu soruna doğru müdahale edilmezse kişisel, sosyal ve psikolojik etkilerinin olumsuz durumlar ortaya çıkardığı bilinmektedir. 

 

Bekletme sürelerini en aza indirmek için merkezimiz Ön Görüşme Randevu Sistemiyle hizmet vermektedir ve ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Sizi veya herhangi bir dil/konuşma/ses bozukluğu yaşayan bireyle birlikte randevu alarak modern merkezimize bekliyoruz. 

 

 Daha fazla bilgi için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Original.png
006cfd_e50c10eebb034dde911e374db5351b08_mv2_d_2550_3510_s_4_2.webp
Milli_Eğitim_Bakanlığı_Logo.svg.png
Hakkımızda: Klinik
bottom of page